Skóry i kolory

W tej galerii produktów dostarczamy Państwu szeroki zakres skór w najwyższych wyborach gatunkowych. Ceny podane w tabelach opisowych dotyczą mebli wykonanych w skórach Traditional Antique Leather. Wszystkie skóry spełniają restrykcyjne wymagania jakościowe norm kontroli brytyjskiej i europejskiej.

Traditional Antique Leather
Ten zakres skór jest wykańczany poprzez nałożenie kontrastowej warstwy górnej, która następnie jest częściowo usunięta w czasie procesu produkcyjnego aby odsłonić kolor podstawowy, co powoduje powstanie efektu.

kolory

 

Superior Old English Leather
Ten zakres skór stanowi bardzo precyzyjnie wyselekcjonowaną kolekcję. Wytworzona na bazie semi-aniliny ma bardziej naturalny wygląd niepozbawiony naturalnych skaz oraz pull up efekt, które to cechy nie pozwalają znaleźć dwóch jednakowych. Ten rodzaj skóry wymaga 25% dodatku do ceny skóry standardowej.

kolory2

 

Full grain Windsor Leather
Ten typ skór posiada szeroki zakres kolorów z bardzo unikalnym wyglądem oryginalnej ziarniny. W porównaniu do skór z zakresu Antique, stabilne, jednolite kolory tworzą bardziej jednorodny mebel. Full grain Windsor Leather wymaga dopłaty 15% do ceny standardowej.

kolory3

 

PREMIUM VINTAGE LEATHERS
Ten zakres kolorów i skór jest unikalny dla mebli Chesterfield. Dla uzyskania wspaniałego efektu ich wykończenia i wyglądu użyto najlepszych skór i technologii ich obróbki. Skóry te wymagają 30% dodatku do ceny podstawowej.

nowe_kolory

Uwaga! Rzeczywiste kolory mogą nieznacznie odbiegać od prezentowanych.