Promocje

Wybierz wyjątkowe meble Chesterfield w jeszcze niższej cenie! Dla klientów poszukujących stylowych mebli Chesterfield w jeszcze niższej cenie przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną ofertę – dzięki niej za luksusowe umeblowanie naszej produkcji można zapłacić jeszcze mniej! W ofercie promocyjnej znajdą Państwo przede wszystkim umeblowanie pochodzące z ekspozycji takie jak fotel, szezlong czy sofa Chesterfield tanio – nadal w świetnym stanie, które będzie mogło posłużyć przez długie lata.

Nasze meble angielskie wykonujemy ręcznie, z najwyższej jakości materiałów takich jak skóry, tkaniny i drewno, dlatego też wyróżniają się one tak wysoką trwałością i wytrzymałością – to ponadczasowy wybór do różnych przestrzeni. Stylowe meble Chesterfield dostępne od ręki! Nasze meble w promocji dostępne na ekspozycji są od razu gotowe do odbioru – mogą Państwo dzięki temu od razu zamówić transport umeblowania do swojego domu albo do innego miejsca, aby jeszcze tego samego dnia cieszyć się ich wyjątkowym widokiem.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego Showroomu z meblami Chesterfield! Nasze meble Chesterfield w obniżonych cenach można sprawdzić na żywo w Showroomie, który znajduje się w Warszawie – to właśnie tutaj mogą Państwo zobaczyć, jak prezentują się nasze wyjątkowe produkty i przetestować je przed dokonaniem zakupu. Dokładne informacje dotyczące lokalizacji naszego Showroomu mogą znaleźć Państwo w zakładce Kontakt. W razie dodatkowych pytań zawsze pozostajemy do usług.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z dostępnymi w naszej ofercie meblami Chesterfield w cenach promocyjnych – za wysokiej jakości meble mogą zapłacić Państwo teraz jeszcze mniej!

I.

KANAPA PRESTON – z funkcją spania

KANAPA 3,5 osobowa z funkcją spania  –  Cena ofertowa  – 15 000,00 zł

 

Sofa Chesterfield tanio

Model głęboko pikowany charakterystycznie dla mebli Chesterfield. Wysokie oparcia dodają elegancji i komfortu wypoczynku. Wykonanie ręczne przez najlepszych angielskich mistrzów rękodzielnictwa.

KANAPA 3,5 osobowa – Wysokość 970mm / Szerokość 2010mm / Głębokość 950mm

MODEL wykonany w skórze Antique Green.

Upust ca 13% tj.: 2000,00 zł    – Cena promocyjna – 13 000,00 zł

II.

ZESTAW PRESTON –  Kanapa 3 osobowa i Fotel Klubowy – CENA OFERTOWA – 25  375 zł

Tanio Chesterfield sofa
Meble wykonane w skórze – Selvaggio Walnut Leather, dostarcza uczucia delikatności, które będzie się pogłębiać z upływem czasu.

KANAPA 3 osobowa – Wysokość 915mm / Szerokość 1850mm / Głębokość 900mm

FOTEL Klubowy  –      Wysokość 915mm / Szerokość 976mm / Głębokość 900mm

UPUST –  25% – tj. 6 375 zł      CENA w PROMOCJI – 19 000PLN