Jak zamawiać

Jak zamawiać?

Ponieważ zakup mebli jest decyzją poważną dążymy do tego aby Klient miał jak najwięcej informacji i wyobrażenia o produkcie oraz aby mógł usiąść i poczuć właściwości związane z komfortem danego modelu. Niestety nie zawsze jest to możliwe ze względu na wielkość oferty a skromność powierzchni naszego Showroomu.

Od momentu podjęcia decyzji /zamówienie/ do odbioru w sklepie czas realizacji wynosi ok. 6-8 tygodni. Kwestia transportu do mieszkania Klienta i wniesienia – do uzgodnienia.

W momencie składania zamówienia wymagany jest zadatek w wysokości 30% ceny mebla. Pozostała kwota przy awizacji wysyłki z Anglii.

Wystawiamy paragon fiskalny lub/i fakturę.

Wyboru można dokonywać z olbrzymiej oferty mebli Chesterfield, które znajdują się w zakładce „Oferta”. Ilość modeli wynika z faktu, iż reprezentujemy dwóch największych angielskich producentów, z których każdy posiada własną stylizację i nazewnictwo kolekcji oraz różne zakresy kolorystyki i wyboru skór. Każdy z tych producentów może wykonać większość oferowanych modeli na zamówienie. W zakładce „Sofy Chesterfields i zestawy” znajdziecie Państwo zarówno kolekcje zaprojektowane w tradycyjnej stylizacji charakterystycznej dla mebli Chesterfield oraz ich wersję uwspółcześnioną, z których większość jest super wygodna i komfortowa. W zakładce ”Fotele/krzesła biurowe” prezentowana jest szeroka gama mebli biurowych jak i do wyposażenia domu / krzesła, fotele Chesterfield/.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego  Showroomu w Warszawie przy ul. Stryjeńskich 6.