O nas

“Kanapy i sofy Chesterfield – skórzane meble salonowe”

 

“Modele klasyczne niskie świetnie sprawdzają się jako wyposażenie gabinetowo – klubowe.”

Od 2006 roku jesteśmy dostawcą oryginalnych angielskich mebli Chesterfield na polski rynek. Jako Generalny Przedstawiciel Firmy Chesterfield  na Polskę oferujemy Państwu najlepszej jakości meble skórzane oraz z pluszu Velvet. Meble wykonane są z najwyższej klasy skór oraz innych materiałów.

W naszej ofercie znajdą Państwo luksusowe kanapy, sofy, fotele Chesterfield, które będą służyły przez lata.

 

Meble luksusowe Warszawa

 

Oferta przeznaczona jest dla poziomu Top Executive /MD i Chairman/, dla salonów, rezydencji, ekskluzywnych recepcji oraz wnętrz klasycznych i nowoczesnych domów oraz mieszkań.

Jeżeli dokonacie Państwo wyboru mebla, którego rozmiary nie są adekwatne do powierzchni wnętrza, prosimy o kontakt a my sprawdzimy czy możemy wykonać go w tych parametrach i dokonamy wyceny usługi. Wiele lat doświadczeń na tym wielce konkurencyjnym rynku miało wpływ na osiągnięcie mistrzostwa w ich wykonaniu przez najlepszych angielskich tapicerów.

Wszystkie nasze meble posiadają certyfikat i mają pełne gwarancje.

 

LOKALIZACJA – ul. Stryjeńskich 6, Warszawa Ursynów-Kabaty

 

Nasz Showroom meblowy znajduje się około 300 m od ostatniej stacji metra Kabaty przy skrzyżowaniu ulic Stryjeńskich i Wąwozowej.

 

Showroom meblowy

  • tel.: 608-733-307 lub 22 439-80-13
  • adres: ul. Stryjeńskich 6, Warszawa Ursynów-Kabaty

Zapraszamy do odwiedzenia Showroomu i obejrzenia mebli w dowolnym dla Państwa terminie, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym tel. kom. –  608-733-307.

Chesterfield Polska – sofy Chesterfield, kanapy Chesterfield, fotele Chesterfield, narożniki