Producent mebli Chesterfield

Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno przez internet, jak również stacjonarnie. Zależy nam na całkowitym zadowoleniu naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze umeblowanie w angielskim stylu oraz jakość obsługi mogła spełnić także wszystkie Państwa oczekiwania!

Zachęcamy do odwiedzenia naszego Showroomu, który znajduje się w Warszawie – to właśnie tam można zobaczyć na żywo nasze fotele, szezlongi oraz kanapy Chesterfield producent kanap  prezentuje pełną gamę modeli, które można wypróbować, a także zlecić na miejscu ich dopracowanie na zamówienie.

Lokalizacja – ul. Stryjeńskich 6, Warszawa Ursynów-Kabaty

Nasz Showroom meblowy położny jest w odległości około 300 m od ostatniej stacji metra Kabaty przy skrzyżowaniu ulic Stryjeńskich i Wąwozowej, dlatego dostanie się do nas jest szybkie i wygodne.

Zachęcamy do odwiedzenia Showroomu i obejrzenia mebli w dogodnym dla Państwa terminie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod numerem – 608-733-307.

W razie dodatkowych pytań stale pozostajemy do Państwa dyspozycji – prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie, e-mailowo albo przez znajdujący się na naszej stronie internetowej formularz kontaktowy. Na wszystkie pytania odpowiemy wyczerpująco i doradzimy w wyborze najlepszego umeblowania.

AJ Group – zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą pełną ofertą Chesterfield meble, producent mebli Chesterfield on-line i zachęcamy do odwiedzenia naszego Showroomu!